جهت برقراری ارتباط :۰۹۱۳۰۲۵۱۸۶۳

کراتینه مو

مو های صاف و درخشنده داشته باشید

کراتینه مو چیست؟

کراتین، پروتئینی است که در مو و ناخن ها وجود دارد و باعث شادابی و سلامت آن ها می شود. در صورتی که سلامت مو های شما در معرض عوامل خارجی مانند رنگ کردن مو، تغییر سبک زندگی و تابش مستقیم آفتاب از بین بروند، وز شدن و کاهش درخشندگی موها را به دنبال دارد.

در شرایطی که مو های شما از درخشندگی و سلامت خارج می شوند، پیشنهاد می شود موهای خود را کراتینه کنید.

 

ماندگاری کراتینه چقدره !؟

کراتینه حدودا ۱۶ ماه ماندگاری دارد.

مزایای کراتینه مو چیست؟

نگهداری راحت تر موها

موهای شما با استفاده از تکنیک کراتینه، به نگهداری کمتری نیاز خواهند داشت. به خصوص اگر موهای شما پیش از کراتینه، وز و ضخیم بوده ‌اند. با استفاده از کراتینه احیا مقدار زیادی در وقت خود صرفه جویی می ‌کنید. در واقع دیگر لازم نیست ساعت ‌ها وقت خود را صرف نرم کردن و صاف کردن موهایتان کنید.
 

موهایی صاف و درخشان

کراتینه مو تداخل میان سلول‌ های مو را از بین می ‌برد و موهایی صاف، سالم، قابل کنترل و بدون وز ایجاد می ‌کند. همچنین این تکنیک در آبرسانی و از بین بردن خشکی مو هم موثر واقع می‌ شود.
 

رشد بهتر موها

کراتینه مو می‌تواند منجر به تقویت تار موها شود. به همین سبب موها از استحکام بیشتری برخوردار می ‌شوند و به سادگی نمی ‌شکنند. بنابراین از آنجا که ساقه موها کمتر دچار آسیب می‌ شود، سریع ‌تر هم رشد می ‌کنند.

نمونه کار ها

سوالات متداول

بله، ، قطعا می تونید موهاتونو شینیون کنید و یا به کمک دستگاه های آرایشی حالت دار کنید. اما انجام این کارها با توجه به بکار بردن انواع اسپری ها و بابلیس ها و … باعث کوتاه شدن دوام کراتین مو شما عزیزان می شه. در حقیقت بهتر هست که یا انجام نشه و یا خیلی کم و در صورت لزوم انجام بشه.

حتی یک روز قبل از کراتین مو هم می تونید موهاتونو رنگ کنید، حتی همون روز و قبل از کراتین مو هم می تونید موهاتونو رنگ کنید و هیچ تاثیری هم بر کراتین موهاتون نداره. اما بهترین حالت برای سلامت موهاتون اینه که سه روز قبل از کراتین موهاتون تشریف ببرید برای رنگ کردن موها. این بهترین حالت موجود می باشد.

 شامپوها به طور معمول حاوی مواد سولفات وسدیم (نمک) هستند که اصطلاحا remover کراتین هستند، پس استفاده از این شامپوها نادرست است و باید از شامپوهای sulfat-free استفاده شود یا شامپوهای کراتین دار.

در حال بارگذاری ...