جهت برقراری ارتباط :۰۹۱۳۰۲۵۱۸۶۳

کاشت ناخن

داشتن ناخن‌های کشیده، سالم و قوی، خواسته همه خانم‌ها است.

کاشت ناخن چیست؟

کاشت ناخن یک نوع آرایش و تزیین ناخن می‌باشد که در آن به چند طریق نوعی از مواد، به شکل ناخن مصنوعی روی ناخن طبیعی فرد با ماندگاری طولانی چسبانده می‌شود. برای این کار سطح ناخن‌ها را به وسیله سوهان برقی می‌تراشند تا جایی كه لایه خیلی نازكی از ناخن باقی بماند. این كار برای این است كه زیر مواد مورد استفاده در كاشت ناخن که قرار است جای ناخن اصلی فرد را بگیرد برجسته نباشد تا طبیعی‌تر به نظر برسد و هر چه ناخن كاشته شده برجستگی كمتری داشته و به ناخن طبیعی شباهت بیشتری داشته باشد در اصطلاح خوب كاشته شده است.

 

نمونه کار ها

سوالات متداول

بله، می‌توانید فعالیت‌های منظمی را با ناخن‌های پودری انجام دهید، اما در انجام فعالیت‌هایی که می‌توانند باعث آسیب شوند، مانند بلند کردن وسایل سنگین یا کارهای دستی، باید مراقب باشید. همچنین مهم است که از قرار دادن ناخن های خود در معرض مواد شیمیایی خشن خودداری کنید.

ناخن های اکریلیک باید هر دو تا سه هفته یکبار ترمیم شوند تا شکل خود را حفظ کرده و به ناخن های طبیعی شما آسیب نرسانند. مهم است که برای جلوگیری از خطر بلند شدن اکریلیک و آسیب رساندن بین پر کردن، زیاد منتظر نمانید

برداشتن نادرست ناخن های کاشت می تواند به ناخن های طبیعی شما آسیب برساند و باعث ضعیف، شکننده شدن و مستعد شکستن آن ها شود. مهم است که آنها را توسط یک متخصص حذف کنید تا از آسیب جلوگیری شود.

در حال بارگذاری ...