جهت برقراری ارتباط :۰۹۱۳۰۲۵۱۸۶۳

اصلاح تخصصی ابرو

جذابیت چشم با ابروانی زیبا کامل می‌شود.

چرا اصلاح ابرو ؟

ابرو قاب چشم است اگر چشم‌ها قاب‌های نامناسبی داشته باشند از زیبایی و جذابیت آنها کم می‌شود. پس باید قابی مناسب چشم‌هایتان انتخاب کنید بی‌توجه به مد روز‌ چون ممکن است مدل آن با چهره شما سازگاری زیادی نداشته باشد و جلوه چهره شما را از بین ببرد. در هنگام برداشتن ابروها فقط به این نکته توجه کنید که چگونه چشم‌هایتان زیباتر می‌شود. اگر دوست دارید چشم‌هایتان کشیده‌تر به نظر برسد فاصله ابروها را نزدیک کنید اما اگر می‌خواهید چهره بازتری داشته باشید بین دو ابرو فاصله بیشتری ایجاد کنید. اگر دنباله ابرو به سمت پایین باشد مسن‌تر دیده می‌شوید و اگر دنباله ابروها به سمت بالا باشد هم چهره‌تان بازتر می‌شود و هم جوانتر به نظر می‌رسید.

نمونه کار ها

سوالات متداول

بله، می‌توانید فعالیت‌های منظمی را با ناخن‌های پودری انجام دهید، اما در انجام فعالیت‌هایی که می‌توانند باعث آسیب شوند، مانند بلند کردن وسایل سنگین یا کارهای دستی، باید مراقب باشید. همچنین مهم است که از قرار دادن ناخن های خود در معرض مواد شیمیایی خشن خودداری کنید.

اخن های اکریلیک باید هر دو تا سه هفته یکبار ترمیم شوند تا شکل خود را حفظ کرده و به ناخن های طبیعی شما آسیب نرسانند. مهم است که برای جلوگیری از خطر بلند شدن اکریلیک و آسیب رساندن بین پر کردن، زیاد منتظر نمانید

برداشتن نادرست ناخن های کاشت می تواند به ناخن های طبیعی شما آسیب برساند و باعث ضعیف، شکننده شدن و مستعد شکستن آن ها شود. مهم است که آنها را توسط یک متخصص حذف کنید تا از آسیب جلوگیری شود.

Loading...